Tým Hravých tlapek

GUMP & ZUZKA

Vítám Tě u nás! Já jsem Zuzka a na fotce je se mnou kříženec Gump, kterého mám z útulku. Jmého má podle hrdiny známého filmu, kvůli jasné podobnosti. Občas je v myšlení trochu pomalejší, ale běhání doslova miluje.

I když si ke mě hledal chvíli cestu, tak se z nás stali skvělí parťáci a Gump už se mnou a koněm naběhal snad tisíc kilometrů. Teď už ho více šetřím, ale stále máme radost ze společných aktivit. Nejoblíbenějším místem se stal jeho teplý pelíšek u kamen, ale to neznamená, že už se nechodí tulit ke mně na gauč.

S Gumpíkem jsme se přes různé granule propracovali až k Barfu a jsme oba spokojeni.

Mezi nejoblíbenější pamlsky patří určitě Žerykův mls a Gump je dokonce naším oficiálním ambasadorem a testerem nových příchutí! 

Jsem tu pro Vás!

Mám skvělý tým, který Vám pomůže s čímkoliv, ale neváhejte mi napsat, když budete mít nějaké nápady na vylepšení, nebo tipy na novinky!

 

 

HRT_Gump_ZUZKA_foto

 

HRT_Dagmar_MISA_foto

DAGMAR & MÍŠA

Ahoj, já jsem Míša a vedle mě je Dagmar, aktivní kříženka z útulku, která si nejvíc užívá procházky do přírody a cvičení za pamlsky.

Docházíme spolu do kynologického klubu a spotřebu má opravdu velikou, protože má pořád hlad. Nejraději trénujeme na sušené kachní maso Wallitzer - ona protože nejvíc na světě miluje kachny (živé i sušené) a já, protože je to zdravé.

Dagie je na cvičení moc šikovná a je radost s ní pracovat a žít. Domov sdílí s dalšími třemi psy, třemi kočkami a partou morčátek a se všemi umí krásně vycházet.

Na co se mne přijďte zeptat:

  • na kvalitní a vyváženou stravy pro aktivní psy, kočky, a to včetně všech informací o barfování, ale ráda poradím i s krmením morčat a králíků
  • na výběr správného vodítka a postroje
  • na výcvikové pomůcky 

ENNY & KATKA

Zdravím, jsem Kačka a tato chlupatá kulička, se kterou tu pózuji, je Enny. Obě jsme velké lenošky, Enny nejradši prospí celý den, já si to ovšem nemohu dovolit a tak pak makám za nás obě.

Máme rády dobré jídlo, ovšem každá to své. Já si ujíždím na Fuetu, zato Enny má nejradši piškoty Yoggies, na kterých si pochutnává, kdykoliv poslechne na povel.

Obě dvě máme rády dlouhé a klidné procházky a vždy se těšíme až spolu vyjdeme ven.

S čím Vám ráda poradím?

  • jaké kvalitní přírodní pamlsky kupovat Vašim chlupatým kamarádům
  • s výběrem ideálního antiparazitika
  • s výběrem oblečků

 

HRT_Enny_Katka_foto

HRT_Marcus_GABI_foto

 

MARCUS & GÁBI

Aho, já jsem Gabča. Protože mám ráda zvířata, máme doma malou soukromou ZOO. Křečka, rybičky, pejsky a tohoto krasavce jménem Marcus.

Když má dobrou náladu a chce se mu, chodí se mnou do práce. Mám ho moc ráda, přestože je mnohdy protivná svéhlavička. Budí nás ve 3,30hod., honí psy na pelech, štípe... Ale umí být i milý, rozdává pusinky a svou náklonnost mi projevuje láskyplným tokáním.

Někdy si dá se mnou kousek masa (oba ho máme rádi), ale nejradši má směs zrní od Versele Laga.

Proč se zastavit za mnou? 

  • vybereme vhodné směsi pro exotické papoušky, korelky i andulky
  • poradím, jak vybrat nejvhodnější a hlavně bezpečnou hračku pro Vašeho okřídleného kamaráda