Zavařenej B.A.R.F. - Zvěřina se šípkem a rakytníkem

Kód: 2528
Značka: Do psí misky
138 Kč

Zvolte variantu

Maso ze zvěřiny je velmi dobře stravitelné * Ideální volba pro psy, kteří jsou přecitlivělí na potraviny

Detailní informace

Dvě kamenné prodejny v Brně
Dvě kamenné prodejny v Brně
Osobní odběr ZDARMA
Osobní odběr ZDARMA
Rozvoz po Brně nad 500 Kč ZDARMA
Rozvoz po Brně nad 500 Kč ZDARMA
B.A.R.F krmiva TOP značek
B.A.R.F krmiva TOP značek
příchuť: zvěřina, váha: 375g
Skladem u dodavatele 3 - 5 dnů | 2528
138 Kč

Detailní popis produktu

Maso ze zvěřiny obsahuje málo procent tuku, a proto ho můžeme řadit mezi dietní druhy masa. Ideální volba pro psy, kteří jsou přecitlivělí na potraviny. Obsahuje důležité minerální látky, které podporují funkci organismu. Červená řepa zvyšuje odolnost organismu. Pektiny v ní obsažené pomáhají při trávení a také se snižuje množství škodlivého cholesterolu a navíc se pročišťují střeva. Šípek s Rakytníkem dodává vitamín C. Kromě vitamínu C rakytník obsahuje vitamíny A, řadu vitamínu B a dále vitamín D,E,K,P a mnoho dalších prospěšných látek. Je to prostě vitamínová bomba. Kelpa na podporu imunity, má vysoké antioxidační vlastnosti. Podporuje trávení a lepší využití potravy.

Obsahuje: maso z vysoké zvěřiny, vývar z masa, červená řepa, celer, špenát, šípek, rakytník a kelpa.

Dávkování: 1 sklenice na 20 kg hmotnosti psa /den Bez konzervantů, bez obilnin, dochucovadel a barviv. Čistě přírodní produkt. Vhodné pro všechny kategorie psů i koček. Zajistěte pejskovi přístup k pitné vodě.

Do psí misky je rodinná firma zabývající se výrobou masa pro psy a kočky.

Na trhu je od roku 2013 a od počátku se zaměřila na kvalitu výrobků, které dodává na trh. Snaží se pro Vás obstarat maso v potravinářské kvalitě a pokud možno výhradně z českých zdrojů. K udržení kvality se snaží přispívat několika základními faktory. Především nakupovat pouze u prověřených dodavatelů. Neustále kontroluje kvalitu vyráběného zboží, veškeré zboží ihned zpracovává, pravidelně odesílá vzorky k rozboru a správně dodržuje HACCP.