Zavařenej B.A.R.F. – Koza s jablkem,hruškou a brusinkou – BEZ OBILNIN

Kód: 2532
Značka: Do psí misky
115 Kč

Zvolte variantu

Lehce stravitelné kozí maso * Vysoký obsah vitamínů a antioxidantů

Detailní informace

Dvě kamenné prodejny v Brně
Dvě kamenné prodejny v Brně
Osobní odběr ZDARMA
Osobní odběr ZDARMA
Rozvoz po Brně nad 500 Kč ZDARMA
Rozvoz po Brně nad 500 Kč ZDARMA
B.A.R.F krmiva TOP značek
B.A.R.F krmiva TOP značek
váha: 375g, příchuť: koza
Skladem | 2532
115 Kč

Detailní popis produktu

Kozí maso je velmi dobře stravitelné, obsahuje málo procent tuku, a proto ho můžeme řadit mezi dietní druhy masa. Jablko zlepšuje činnost střev, obsahuje vitamín C a je zdrojem antioxidantů. Hruška obsahuje velké množství vitamínu B a vlákniny, která napomáhá udržovat zdravou střevní mikroflóru. Brusinky jsou velkým přírodním antioxidantem a pomáhají proti zánětu močových cest.

Obsahuje: kozí maso, jablko, hruška,brusinka,petržel, pivovarské kvasnice, kolagen

Dávkování: 1 sklenice na 20kg hmotnosti/den. Bez konzervantů, bez obilnin, dochucovadel a barviv. Čistě přírodní produkt. Vhodné pro všechny kategorie psů i koček. Zajistěte pejskovi přístup k pitné vodě.

Do psí misky je rodinná firma zabývající se výrobou masa pro psy a kočky.

Na trhu je od roku 2013 a od počátku se zaměřila na kvalitu výrobků, které dodává na trh. Snaží se pro Vás obstarat maso v potravinářské kvalitě a pokud možno výhradně z českých zdrojů. K udržení kvality se snaží přispívat několika základními faktory. Především nakupovat pouze u prověřených dodavatelů. Neustále kontroluje kvalitu vyráběného zboží, veškeré zboží ihned zpracovává, pravidelně odesílá vzorky k rozboru a správně dodržuje HACCP.