E-shop je v současné době v rekonstrukci.

Zavařenej B.A.R.F. - Norský losos s kuskusem

Kód: 2529
Neohodnoceno
Značka: Do psí misky
82 Kč

Zvolte variantu

Losos je lehce stravitelný * Obsahuje velké množství bílkovin a minerálů

Detailní informace

váha: 375g, příchuť: losos
Skladem | 2529
82 Kč

Detailní popis produktu

Losos, stejně jako jiné ryby, je obrovským zdrojem přírodního jódu, maso obsahuje velké množství bílkovin a minerálů, stopové prvky a vitamíny A, B a D. Je lehce stravitelný, rybí tuk je bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin, které působí příznivě na mozek a srdce.Základní výhodou kuskusu je vyšší nutriční hodnota, nejen pro zvýšený obsah bílkovin, ale vyšší obsah minerálních látek.

Obsahuje: norský losos - filet, kuskus,červená řepa,mrkev,bylinky, lososový olej, kelpa, pivovarské kvasnice, kolagen

Dávkování: 1 sklenice na 20kg hmotnosti/den. Bez konzervantů, dochucovadel a barviv. Čistě přírodní produkt. Vhodné pro všechny kategorie psů i koček. Zajistěte pejskovi přístup k pitné vodě.

Do psí misky je rodinná firma zabývající se výrobou masa pro psy a kočky.

Na trhu je od roku 2013 a od počátku se zaměřila na kvalitu výrobků, které dodává na trh. Snaží se pro Vás obstarat maso v potravinářské kvalitě a pokud možno výhradně z českých zdrojů. K udržení kvality se snaží přispívat několika základními faktory. Především nakupovat pouze u prověřených dodavatelů. Neustále kontroluje kvalitu vyráběného zboží, veškeré zboží ihned zpracovává, pravidelně odesílá vzorky k rozboru a správně dodržuje HACCP.